Eşya Paketleme

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Evden eve nakliye sırasında eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması, eşyaların güvenliği için oldukça önemlidir. Taşınma sırasında eşyalar, güvenli bir şekilde araca yüklenmeli ve taşınacağı yeni yere teslim edilmelidir. Nakliyat firmamız eşyalarınızın düzgün ve sağlam bir şekilde paketlenip ambalajlanmasını sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat firmamız uzman personelleriyle beraber, eşyaların paketlenmesinden, taşınılacak eve kadar teslim edilmesine kadar, tüm süreçte size hizmet vermektedir.

Eşya Paketlemesi Nasıl Yapılır?

Ev nakliyesinde mobilyaların taşınması durumu önemlidir. Çünkü bu eşyaların sökülmesi gerekir. Bunun sebebi mobilyayı bir bütün olarak değil de parça parça taşımak zarar görmesini engeller. Evden eve nakliyat firması olarak ev taşıma sürecinde mobilyaların sökülerek paketlenmesi ve ambalajlanmasını yapıyor, yeni evinize taşırken tekrar demontesini gerçekleştirmekteyiz. Bunun dışında kırılma riski olan eşyaları da paketleyerek güvenli bir şekilde taşıyoruz. Hangi eşyanız olursa olsun ve nereye kadar gidilirse gidilsin, eşyalarınızı güzelce paketleyerek güvenli taşınmasını sağlıyoruz.

Evden eve nakliyede, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın gibi beyaz eşyalar bulunduğu alandan sökülerek paketlenir. Taşınacağı yere getirildiğinde paketten çıkarılarak tekrar kurulumu ve montelemesi gerçekleştirilir. Bunun dışında daha önce de söylediğimiz gibi yatak odası, yemek odası ve cocuk odası gibi dairede bulunan tüm mobilyalar sökülerek paketlenir ve ambalajlanır. Taşındığı yeni adreste monte edilerek yerine yerleştirilir.

Ev taşıması yapılırken paketlenecek özel eşya durumları vardır. Örneğin, duvara monteli mobilyalar, ve özel mobilyalar için ön bilgi alınması gerekmektedir.

Eşya Paketleme Fiyatları

Eşya paketleme hizmetinde paketlenecek olan eşyaların durumu, yükü ve sayısı, eşya, baza, vitrin ve dolap içlerinin boşaltılıp paketlenmesi gibi durumlar, fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Vitrin ve dolap içlerindeki bardak tabak gibi eşyaların da ayrıca paketlenmesi talebi maliyeti artırabilmektedir. Eşya paketleme ve ambalaj fiyatları konusunda merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlar için bizi arayabilir ya da destek talebi oluşturabilirsiniz.

Eşya Ambalajlama Hizmeti

İstanbul’da hizmet veren evden eve nakliyat firması olarak eşya ambalajlama hizmetinde, büyük veya küçük olup olmadığına bakmaksızın, tüm eşyalarınızı ve ürünlerinizi paketliyoruz. Kaliteli ve özel malzemeden oluşan poşetlerimizle titizlikle ve dikkatle, parça ürünlerinizi paketleyip, bantlayarak sağlam bir ambalaj haline getiriyor ve araca yüklüyoruz. Her eşya ve parça özenle ambalajlanır ve güvenilir bir şekilde taşınır. Ayrıca ambalajlama sisteminin yanında eşyalar sigortalanarak daha güvenli ve garantili hale getirilir.