Ofis Taşımacılığı

Ofis Büro Taşımacılığı

Ofis ve büro taşımacılığı, firmamız tarafından uzun süredir yapılmaktadır. Ofislerin taşınması gereken durumlarda, ev taşımacılığı gibi ofis taşımacılığı hizmetini de güvenli bir şekilde vermekteyiz. Yapılacak büro taşımasının zamanı belli olduktan sonra firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız taşınmadan önce ofisinize bir ekspertiz göndermektedir. Gelecek ofis taşıma ekspertizi, taşınma süreçlerini başlamadan detaylı hazırlık süreci oluşturacaktır. Özetle ofisinize gelip incelemelerde bulunacak, eşyaların durumu, ofisin yeri ve varsa isteklerinizi kaydederek rapor hazırlayacaktır. Ofis taşımacılığı işlemleri de bu rapor ile birlikte başlamaktadır.

İstanbul Ofis Taşıma Firmaları

İstanbul ofis taşıma firmaları arasında yer alan firmamız, kalitesi, müşteri memnuniyeti ve güvenli taşıma sistemleri ile tercih edilmektedir. Ofis taşımacılığı sırasında taşınan ürün, eşya, belge ve dosyalarınızın zarar görmemesi, kaybolmaması için titizlikle ve hassas bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Ayrıca ofis taşımasında taşınan eşyalarınızı sigortalayabilir ve doğabilecek her sorun için garanti ve güvence altına alabilirsiniz. Firmamız büro ve ofis nakliyesinde uzman personellerle hizmet vermektedir.

Profesyonel Ofis Nakliyat Firması

Profesyonel ofis nakliyat firmamız, yılların tecrübesi, uzman eğitimli ekibi ve teknolojik sistemleriyle, ofis ve büro taşımacılığı konularında iyi ve güvenli hizmet vermektedir. Ofis nakliyesi yapmadan önce paketleme sırasında ne tür malmeze kullanılacak, taşıma nasıl gerçekleştirilecek, taşıma sırasında ne tür bir sistem kullanılacak, taşıma sırasında kaç kişi çalışacak, taşımayı yapacak aracın türü ne olacak gibi detaylı ve programlı bir plan hazırlamaktayız. Ofis taşımasında taşınan eşyaların demonte edilerek paketlenmesi, eşyaların durumuna göre belirlenmektedir. Tüm yapılan bu işlemlerin ardından profesyonel ekibimiz ile eşyalar hasar görmeden, kaybolmadan ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Nakliyat firmamız sigortalı ofis taşımacılığında da hizmet vermektedir. Bu konuda tecrübeli personellerimiz, uzun yıllar ofis taşımacılığı hizmetini sorunsuz vermektedir. Sigortalı ofis taşıması işlemi yaparken, taşınan eşya evrak ve belgelerinizin raporu tutularak, taşınacağınız yere sorunsuz gelmesi için sözleşme yapılmaktadır. Bu sayede eşyalarda, evrak ya da belgelerde oluşabilecek zarar, hasar ve kayıplar nakliyeyi yapan firma tarafından karşılacaktır.

Ofis taşımacılığı fiyatları, eşyaların ağırlığı, çokluğu, sözleşmenin kapsamı, kullanılacak sistemler gibi değişkenler baz alınarak oluşturulur. Fakat tüm nakliye ve taşıma ücretlerimizi diğer firmalara göre makul ve ekonomiktir. Ofis taşımacılığı, sigortalı taşımacılık ve nakliye konuları gibi alanlarda merak ettiğiniz aklınıza takılan soru ve sorunları bizimle paylaşabilir ya da hizmet almak istediğiniz bir konuda bize ulaşabilirsiniz.