Şehir Dışı Ev Taşıması

Ev Taşıması Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat firmamız sektörün öncülerinden olup, şehirler arası evden eve nakliyat hizmetiyle eşyalarınızı Türkiye’nin tüm şehirlerine kısa sürede, güvenle taşımaktadır. Firmamız ev taşımasında, ister şehirler arası olsun ister şehir içi olsun her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ev, ofis, büro ve işyerlerinizdeki eşya, dosya, ürün ve belgelerinizi hızlıca nakliye etmekteyiz.

Şehirler arası nakliyat firması olarak eşyalarınız tüm ülkeye hassasiyetle taşınmaktadır. Ayrıca ürünleriniz dikkatlice paketlenerek araçlara yüklenir. Yükleme ve eşyaların taşınma sırasında güvende olması için ekibimiz elinden gelen tüm titizliği ve uzmanlığı gerçekleştirmektedir. Bu sayede istenmeyen tüm sorunlar ortadan kaldırılır.

Eşyalarınız bir şehirden başka bir şehire taşınırken araçların nerede olduğu merak edilen hususlardan biridir. Firmamız günümüz teknolojisini de kullanarak, tır ve kamyonların neredeyse hepsinde takip cihazları bulunmaktadır. Bu sayede eşyaları taşıyan aracın nerede olup olmadığı hemen bulunmaktadır.

Şehirler Arası Ev Taşıması Fiyatları

Şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak, sunduğumuz hizmetler ile ilgili fiyatlarda, müşterilerimize özel indirim ve kampanyalar sunmaktayız. Sektörde diğer firmalara göre daha makul ve ekonomik fiyat politikasına sahip durumdayız. Şehirler arası nakliyatta sunulan fiyat, eşyalarının durumu, taşınması, nakliyede kullanılacak sistem ve gidilecek yerin uzunluğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Şehirler arası nakliye fiyatları ve evden eve nakliyat konusunda merak ettiğiniz soru ve sorunlar için bize ulaşabilir ya da hizmet almak istediğiniz servisimiz için bizi arayabilirsiniz.

Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

Evden eve şehirler arası nakliyat firması olarak, eşya taşımasında asansörlü nakliyat sistemini uygulamaktayız. Bu işlemin uygulanması için, ürünlerin büyüklük, tonaj ve fiziksel özellikleri baz alınır ve buna göre bir araç hazırlanır. Asansörlü nakliyat sistemi ile eşyaların nakliyesi kısa sürede gerçekleşerek zamandan tasarruf sağlanır. Bununla birlikte eşyaların zarar görmesi engellenir. Şehirler arası asansörlü evden eve nakliyat konusuyla ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Şehirler Arası Depolama Hizmeti

Şehirler arası depolama hizmeti özellikle parça taşıması için özellikle tercih edilen bir uygulamadır. Eşyalarınız taşınmadan önce firmamız tarafından özenle paketlenerek araca yüklenir. Yüklenen eşyalar sizin için hazırlanan depolama alanındaki özel odalara taşınarak burda saklanır. Bu sistem ile eşyalarınız güvenli bir şekilde bekletilir. Özel alanlar sayesinde eşyalarınızın diğer eşyalar ile karışması mümkün değildir.