Ucuza Ev Taşıması

Ucuza Ev Taşıması

Nakliyat sektörü, her zaman insanların gözünde çok uçuk fiyatlar ve o fiyata değmeyen hizmetler ile bağdaştırılmıştır. Ne yazık ki insanların bir kısmı bu görüşleri düşünmede deneyip yaşadıkları olaylar sebebiyle olsa da birçoğu kulaktan dolma bilgiler ile sektörümüzün gelişimini engellemektedir. Firmaların çoğunluğu tüm bu fikirlere karşın bilinçlenmiş ve kendilerini nasıl geliştirebileceklerine dair birtakım araştırmalar yapmışlardır. Genel olarak her sektör kendini geliştirmek istediği zaman ya teknolojik açıdan kendine yeni bir yol bulmaya çalışır ya da yeniden bir ekip oluşturup o sektör bazında deneyimi ve bilgisi olan insanlarla çalışarak insanların istediklerini karşılamayı hedefler.

Firmamız tüm bunları bir araya toplayarak müşterilerimizin isteklerine kulak kabartıp yetkin bir nakliye firması olmayı hedeflemektedir. Diğer nakliye firmalarından farkımız nedir diye soracak olursanız, müşterilerimizin talep ve düşüncelerine önem verip onların isteklerine göre şekillenebilmek diyebiliriz.

Her firmanın işleyişi, kullandığı malzemeler, ekibi birbirinden değerli ve farklıdır. Bizim firmamız açısından ilk temennimiz müşterilerimize profesyonel, güvenilir, ucuz ve hızlı bir süreçle tüm nakliye işlemlerini halletmektir. Bunun için taşınma sürecinde en çok can sıkan durum olan maliyet ile başlama kararı aldık. Maliyetler açısından kullandığımız malzemeler, geniş araç filomuz hepsinden yararlanabileceğiniz gibi parasal açıdan tüm bunların daha ucuza da olabileceğini göstermeyi amaçlıyoruz. Hizmetlerimizin hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeyeceğine ve kullanılan malzemelerimizin de her zaman aynı kalitede ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz.

Nakliye firmalarında en sık karşılaşılan durumlar

Taşınma sürecinde anlaşma öncesinde vaadi verilen hiçbir hizmetin taşınma gününde yerine gerçekleştirilmemesi

Kullanılan ekipman ve araç gereçlerin anlaşılan miktarından daha az ya da daha farklı bir çeşidi ile temin edilmesi

Ekip sayısının az olmasından kaynaklı olarak sürecin olması gerekenden daha uzun bir süreye mecbur bırakılması

Araç içerisine yerleştirme yapılırken kırılabilecek eşyaların, mobilyaların düzensiz bir şekilde yerleştirilmesi

İşin ehli olmayan ya da işinin ciddiye almayan bir ekip ile çalışmak

Şehirler arası nakliyat fiyatlarına şehir içi nakliyat yapılmaya zorlanması

Şehirler arası nakliyat sebebiyle fahiş fiyatlar verilmesi

Firmamız tüm bu olumsuz durumları göz önünde bulundurarak müşterilerimizin memnuniyetini esas alıp diğer firmalardan farklı bir yol izlemektedir. Müşterilerimizin taleplerine karşılık olarak yenilediğimiz çalışma şeklimiz ve prosedürümüz ile hem ucuz hem de sistematik bir şekilde nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.