Depolama Hizmeti

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama işleminde nakliyat firması olarak, kaliteli ambalajlama ve hijyenik bir depoda saklama hizmeti vermekteyiz. Depolama hizmetimiz sadece ev eşyaları üzerinde değil ofis, büro eşyaları depolama imkanı da sunmaktayız. Ev eşyası depolamada tüm ev eşya ve ürünlerini ideal koşullarda saklamaktayız. Depolama hizmetinde kaliteli, güvenli ve güvenilir iş disipliniyle, eşyalarınız emin ellerde depolanmaktadır.

Eşya depolama tercih edilirken, eşyaların istenilen süre boyunca hasar görmeden, bırakıldığı ilk günkü gibi teslim alınılması beklenir. Bunun için eşyalarınızı özel depolama alanlarında saklıyor ve dilediğiniz süre zarfında güvenle bakıyoruz. Bunun için tecrübeli, işinde uzman ve müşteri memnuniyetini gözeten personellerimiz titizlikle ve güvenle kaliteli hizmet vermektedir.

Eşya Depolama Zaman ve Planı

Eşya depolama hizmetimiz ekonomik fiyatla ve sınırsız zaman imkanı ile verilmektedir. Depolamak istediğiniz eşyalarınız taşınmadan önce teker teker, mobilyaların ise sökülerek hijyenik ambalajlarla paketlenmesi sağlanır. Daha sonra her bir ürün ve eşya araca yüklenerek depolanacak alana getirilir. Depolama alanlarında sizin için ayrılmış odaya eşyalarınız taşınarak diğer eşyalarla karışması da mümkün olmaz. Depolama alanlarında belirlenen süre içerisinde, eşyalar güvenle kalır.

Garantili Sigortalı Eşya Depolama

Ev eşyalarının depolanması işlemlerinde sigortalı eşya depolama hizmetini de sunmaktayız. Dilerseniz depolama yaptıracağınız eşyalarınız için herhangi bir hasar, kaybolma, kırılma ya da zararda bedeli firmamız tarafından karşılanır. Bunun için taşıma yapılmadan önce tutulan raporda tüm eşyalarınız ve ürünleriniz belirlenir ve buna göre bir sözleşme yapılır. Yapılan sözleşme neticesinde depolanan eşyalarınız sigortalanarak garanti altına alınmış olur.

Evden eve nakliyat şirketimiz eşya depolamada tecrübesi, kaliteli ve hızlı nakliyat hizmeti, profesyonel ekip ve ekonomik fiyat avantajlarıyla bu alanda tercih edilen bir firma olmuştur. Siz değerli müşterilerimizin bir süre kullanmayacağı eşyaların güvenle depolanmasını sağlıyoruz.

Depolanan eşyalar 7/24 izlenen alanlarda kontrol altında tutulmaktadır. Güvenlik sistemlerimiz ve kameralarımız ile bize emanet ettiğiniz tüm eşyaları uygun şartlarda gözümüz gibi bakmaktayız. Ev eşyalarınızı depolatmak ya da eşya depolama fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca depolama ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için de bizi arayabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan personellerimiz ile sizleri bekliyoruz.