Hakkımızda

Ev Taşıması - Enes Evden Eve Nakliyat

Enes evden eve nakliyat ev taşıması firması, uzun yıllar önce İstanbul Güngören’de kurulmuş olup, şu an bir çok şubesiyle tüm Türkiye’ye nakliye konularında hizmet vermektedir. Enes nakliyat ev taşıması olarak, sektöre girdiği ilk yıllardan bu yana her zaman işini ciddiye almış, gerek son teknolojiyi kullanmış gerekse alt yapıya çok önem vermiştir. Yaptığı her iş ve taşıdığı her eşyada müşteri memnuniyetini hedef alan firmamız. Bu sayede daha da büyümüş ve daha çok tercih edilen nakliyat firması olmuştur. Sunduğu hizmetin kalitesi her geçen gün artarak, daha çok referans ve daha çok mutlu müşteri kazanmıştır. Bununla beraber evden eve nakliyat hizmeti verirken, uzman, eğitimli ve tecrübeli ekip kadrosuyla işini layıkıyla ve titizlikle yapmaktadır.

Enes nakliyat olarak sunduğumuz hizmette sadece ekibimiz değil, siz değerli müşterilerimizin değerli eşyalarını taşımada kullandığımız araçlara da özenle bakmaktayız. Geniş araç filomuz ile beraber yüksek kapasiteli iş potansiyelimiz sürekli artmaktadır. Müşterilerimizin evden eve nakliyat konusundaki öneri ve isteklerini sürekli dinleyen firmamız, her zaman onların dilekleri doğrultusunda profesyonellikten şaşmadan hizmet vermiştir. Bu sayede sektörde öncü firmalar arasında yerini almayı başarmıştır.

Nakliyat firmamız K-3 Yetki belgesine de sahiptir. Bunun anlamı, bu belgeye sahip olmayan nakliye firmaları, hatta K-2 belgesine sahip olanlar bile nakliyat hizmeti gerçekleştirememektedir. Kurumsal ve işinde uzman olan kişilerce sahip olunan bu belge, nakliye firması seçerken aklınızda bulunması gereken önemli bir detaydır. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

K-3 Yetki Belgesi

Belgeyi görmek için tıklayın...
K3 Yetki Belgesi